УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КЛІНІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Наша мета: подвоїти кількість нових досліджень за 5 років

Меморандум про співпрацю з ACRP

картинка 4 лого для новости размер

Ми раді анонсувати чудову новину! 10 серпня між Українською асоціацією клінічних досліджень (УАКД) та Association of Clinical Research Professionals (ACRP) було підписано Меморандум про співпрацю. ACRP – світовий лідер серед професійних дослідницьких асоціації, що налічує більше 13.000 членів у більш ніж 70 країнах світу. УАКД стає ексклюзивним Офіційним партнером ACRP на території України.

 

Після кількамісячної підготовки та перемовин ми готові презентувати вам програму подвійного членства для всіх наших членів, як нинішніх, так і нових. Всі члени УАКД отримають знижку у розмірі 30% від вартості членського внеску в ACRP (на сьогодні для low-income countries це 70$, а для членів УАКД, відповідно, 49$). Підписання цього Меморандуму для української дослідницької спільноти – це як для України підписання Угоди про асоціацію із ЄС. Співпраця із ACRP дозволить збільшити присутність і видимість нашої країни в міжнародному дослідницькому просторі, надасть більше можливостей для збільшення дослідницької інституційної спроможності, покращення кваліфікації дослідників та інших професіоналів галузі, залучення нових клінічних досліджень.

Про всі можливості та переваги, які отримують члени ACRP –за посиланням.
Найближчим часом ми завершимо оформлення технічних питань і додатково повідомимо механізм, як чинні та майбутні члени УАКД зможуть скористатися всіма перевагами належності до ACRP.
Меморандум відкриває нові можливості для кар’єри та професійних звершень наших членів і покращення галузі. Сподіваємось, що цей важливий крок дозволить Україні покращити свої позиції на міжнародній арені галузі клінічних досліджень.

  • Створено .
  • Переглядів: 1131