Де можна купити смартфон у Львові?

1 month 4 weeks ago
Иван Шахов
Учасник-експерт
Учасник-експерт
More
Topic Author
Де можна купити смартфон у Львові? #371
Допоможіть підібрати класну модель смартфона дивлюся зараз їх багато всі хвалять.
У мене є айфон, але дуже старенький 7-й моделі ось йому на зміну хочу новий смартфон купити, а з вибором ніяк не можу визначитися. Дякую всім за поради та підказки.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

1 month 4 weeks ago
Андрей Соколов
Учасник-експерт
Учасник-експерт
More
Де можна купити смартфон у Львові? #372
Є класні телефони, я такий собі недавно купував самсунг A51 моделі. А до цього у мене був Самсунг j5 і можу сказати, що це навіть незрівнянно. Смартфоном набагато приємніше користуватися і він більш спритний. В інтернет-магазині замовляв, швидко доставили і з гарантією. Дуже рада покупці!

1 month 4 weeks ago
Иван Шахов
Учасник-експерт
Учасник-експерт
More
Topic Author
Де можна купити смартфон у Львові? #373
Так скільки зараз айфон 12-ї моделі варто? Я думаю дорого. Як з'явилися були дорогі, Я ціни дивився і думаю, що точно не по моїй кишені. Якщо зараз подешевшали то можливо і я придбаю собі новий смартфон, але айфон це дорого не для мене.

1 month 4 weeks ago 1 month 4 weeks ago by Андрей Соколов.
Андрей Соколов
Учасник-експерт
Учасник-експерт
More
Де можна купити смартфон у Львові? #374

Иван Шахов wrote: Так скільки зараз айфон 12-ї моделі варто? Я думаю дорого. Як з'явилися були дорогі, Я ціни дивився і думаю, що точно не по моїй кишені. Якщо зараз подешевшали то можливо і я придбаю собі новий смартфон, але айфон це дорого не для мене.

Я собі купував у Львові в інтернет-магазині Алло https://allo.ua/ua/l-viv/products/mobile/klass-kommunikator_smartfon/ точно, саме там я і купував собі новий смартфон Самсунг.
Вибрав Самсунг 128GB Blue такий яскравий і стильний.
Подобається те, що цей смартфон тонкий і легкий, майже невагомий в руці. Користуватися ним зручно, камери відмінні.
Я вже стільки багато класних фотографій зробив. Фото людей і знімки вночі виходять особливо чіткі, я в захваті. Думаю Ви собі теж зможете придбати хорошу модель по вашому гаманцю!