Новини

a20afeda ae9f 4c00 97b9 d34c28d323fa

30 вересня в Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI(ТПП) пройшло спільне засідання Комітету з питань охорони здоров’я та фармації та Комітету підприємців з податкових питань ТПП.
Темою зустрічі стали питання оподаткування КВ лікарських засобів в Україні.

картинка 4 лого для новости размер

Ми раді анонсувати чудову новину! 10 серпня між Українською асоціацією клінічних досліджень (УАКД) та Association of Clinical Research Professionals (ACRP) було підписано Меморандум про співпрацю. ACRP – світовий лідер серед професійних дослідницьких асоціації, що налічує більше 13.000 членів у більш ніж 70 країнах світу. УАКД стає ексклюзивним Офіційним партнером ACRP на території України.

УАКД продовжує активну співпрацю з GCPpl (Polish Association for Good Clinical Practice). Польські партнери люб’язно надали свої тренінгові матеріали, які вони використовують для підвищення кваліфікації своїх фахівців. УАКД виконала переклад презентацій на українську мову, з якими ви можете ознайомитись на сайті УАКД:

Українська асоціація клінічних досліджень пропонує усім бажаючим зареєструватися на курс "Основи методології наукових досліджень та біостатистики".

Ми раді повідомити вам, що УАКД виконала переклад навчально-освітнього ліцензованого матеріалу, наданого Center for Information and Study on Clinical Research Participation (CISCRP).

Українська асоціація клінічних досліджень звернулася до Міністерства охорони здоров'я України з пропозиціями щодо внесення змін до наказу МОЗ України №110 від 14.02.2012 «Про затвердження форм первинної облікової документації та Інструкцій щодо їх заповнення, що використовуються у закладах охорони здоров’я незалежно від форми власності та підпорядкування».

8 bereznja UACR 3

5-6 грудня в м. Харкові відбувся ІІІ Медико-правовий форум «Конституційні засади медичної реформи в Україні». Ініціатором і головним організатором форуму виступила голова правління Асоціації фармацевтичного та медичного права, академік Національної академії правових наук України, д.ю.н., проф. України Гуторова Наталія Олександрівна.

   Серед учасників форуму були провідні фахівці галузі медичного права з України, Латвії та Німеччини, представники Конституційного суду України, Верховного Суду, Ради національної безпеки і оборони, ОБСЄ, Національної академії правових наук України. До участі у Форумі у якості експерта був також запрошений керівник Української асоціації клінічних досліджень Іван Іванович Вишнивецький.

Ми раді повідомити вам, що Українська асоціація клінічних досліджень провела телеконференцію з міжнародною  Асоціацією фахівців клінічних досліджень (ACRP) щодо стратегічного партнерства. ACRP - одна з найбільших і найбільш відомих і авторитетних неприбуткових організацій, яка налічує більше 13.000 членів, які працюють в сфері клінічних досліджень у більш ніж 70 країнах світу. Основним напрямком діяльності ACRP є розвиток професійних навичок, навчання і сертифікація спеціалістів з клінічних досліджень.