Відкрито реєстрацію на курс «Основи методології наукових досліджень та біостатистики»

Українська асоціація клінічних досліджень пропонує усім бажаючим зареєструватися на курс "Основи методології наукових досліджень та біостатистики".

 

Основна мета курсу – дати знання і навички, що дозволять планувати і проводитифото   власні дослідження, результати яких буде легко публікувати в міжнародних авторитетних рецензованих виданнях.

Курси проводитимуться на очній формі навчання.

Реалізувати повністю дистанційне навчання наразі неможливо, але планується повна відеофіксація із можливістю повторного перегляду матеріалу.

Навчання платне – 4800 грн. за курс. Але провайдер освітньої послуги ТОВ "Науково-дослідний інститут доказової медицини і належної клінічної практики" надає знижки для членів УАКД - 30%, та для молодих вчених - 25% (знижки сумуються).

Курс вестимуть доценти кафедри менеджменту охорони здоровʼя НМУ імені О.О.Богомольця: кандидат медичних наук І. Вишнивецький та кандидат фізико-математичних наук В. Гур'янов.

Щоб зареєструватись на навчання, необхідно пройти реєстрацію за формою https://forms.gle/HA9K1RdnX34Zgww8A

Курс стартує 1 лютого 2020 року і проходитиме 10.00 до 17.00, а подальший графік буде встановлено на підставі побажань зареєстрованих слухачів.

  • Created on .
  • Hits: 931