Де у Києві можна замовити пам'ятник з мармуру?

1 year 2 weeks ago
Андрей Соколов
Платиновий учасник
Платиновий учасник
Posts: 716
More
Topic Author
Де у Києві можна замовити пам'ятник з мармуру? #1255
Доброї ночі всім! Хочу своїй бабусі після Пасхи, встановити на могилі мармуровий пам'ятник, але не знаю куди звернутися за цим. Порадьте надійну ритуальну службу, що виготовляє такі пам'ятники в Києві.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

1 year 2 weeks ago
Иван Шахов
Платиновий учасник
Платиновий учасник
Posts: 621
More
Де у Києві можна замовити пам'ятник з мармуру? #1256
Я встановлював мармуровий пам'ятник своїй сестрі ще рік тому, і задоволений якістю та зовнішнім виглядом. Ритуальна служба що його виготовляла, повністю прислухались до моїх побажань.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

1 year 2 weeks ago
Андрей Соколов
Платиновий учасник
Платиновий учасник
Posts: 716
More
Topic Author
Де у Києві можна замовити пам'ятник з мармуру? #1257
Я переглянув в інтернеті декілька ритуальних служб, що виготовляють пам'ятники, але вони в мене не викликають довіри. Підкажи, будь ласка, в яку саме ритуальну службу в Києві ти звертався для виготовлення мармурового пам'ятника? Завчасно вдячний!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

1 year 2 weeks ago
Иван Шахов
Платиновий учасник
Платиновий учасник
Posts: 621
More
Де у Києві можна замовити пам'ятник з мармуру? #1258
Підкажу, мені не важко! Звертався я в ритуальну службу "ПП Прядко" де мені надали цілий каталог мармурових пам'ятників www.prjadko.kiev.ua/ua/pamiatnyky/pamiatnyky-z-marmuru.html і я підібрав такий, який мені здався найкращим варіантом.

Ритуальна служба виконує всі роботи зі створення та встановлення пам'ятників, та обов'язково надає гарантії на кожен виріб. Термін гарантії на мармуровий пам'ятник – 10 років. Роблять проєкт пам'ятника, виготовляють, транспортують та встановлюють мармуровий пам'ятник на місці поховання.

Please Log in or Create an account to join the conversation.