УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КЛІНІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Наша мета: подвоїти кількість нових досліджень за 5 років

Новини

11 квітня 2023 року відбулася перша онлайн зустріч Робочої Групи Української Асоціації Клінічних Досліджень (УАКД) цюллю якої є синергічна комунікація в міжнародному медійному просторі про сучасний стан індустрії клінічних досліджень в Україні.  

a20afeda ae9f 4c00 97b9 d34c28d323fa

30 вересня в Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI(ТПП) пройшло спільне засідання Комітету з питань охорони здоров’я та фармації та Комітету підприємців з податкових питань ТПП.
Темою зустрічі стали питання оподаткування КВ лікарських засобів в Україні.

UACR NEW OTKR UKR 18 05 2020 new1

картинка 4 лого для новости размер

Ми раді анонсувати чудову новину! 10 серпня між Українською асоціацією клінічних досліджень (УАКД) та Association of Clinical Research Professionals (ACRP) було підписано Меморандум про співпрацю. ACRP – світовий лідер серед професійних дослідницьких асоціації, що налічує більше 13.000 членів у більш ніж 70 країнах світу. УАКД стає ексклюзивним Офіційним партнером ACRP на території України.

Українська асоціація клінічних досліджень співпрацюватиме із Торгово-промисловою палатою України для покращення умов ведення бізнесу в галузі клінічних досліджень.

Комітет з питань охорони здоров’я і фармації Торгово-промислової палати України (ТПП) надав високу оцінку діяльності УАКД та запропонував підтримку і співпрацю в питаннях представництва інтересів галузі в органах державної влади, гармонізації законодавства, створення позитивного іміджу клінічних досліджень в Україні. УАКД офіційно стала членом Комітету і тепер має можливості лобіювати інтереси галузі, використовуючи всі ресурси ТПП.

УАКД продовжує активну співпрацю з GCPpl (Polish Association for Good Clinical Practice). Польські партнери люб’язно надали свої тренінгові матеріали, які вони використовують для підвищення кваліфікації своїх фахівців. УАКД виконала переклад презентацій на українську мову, з якими ви можете ознайомитись на сайті УАКД:

На сайті Української асоціації клінічних досліджень з’явилась нова функція 'DONATE' для тих, хто хоче підтримати діяльність асоціації і надати благодійну допомогу.

Залучені кошти будуть спрямовані на створення порталу для пацієнтів, вдосконалення веб-сайту, організації і проведення майстер-класів, тренінгів тощо. Просимо залучатися, будемо вдячні за вашу допомогу!

Ми раді повідомити вам, що УАКД виконала переклад навчально-освітнього ліцензованого матеріалу, наданого Center for Information and Study on Clinical Research Participation (CISCRP).

Продовжується співпраця Української асоціації клінічних досліджень з  CISCRP (Center for Information and Study on Clinical Research Participation ). УАКД отримала оригінали навчально-освітнього матеріалу для пацієнтів та інших учасників клінічних досліджень з правом перекладу на українську мову і, більш того, подальшим розміщенням на сайті CISCRP. 

фото новость СОПы               

Шановні колеги, члени і друзі Української асоціації клінічних досліджень!

У нас чергова гарна новина: УАКД на фінішній прямій тривалого марафону з підготовки стандартизованих шаблонів СОП дослідницького центру.

Він тривав більше року, з періодами інтенсивної роботи і подекуди тривалими паузами. Ми прагнемо, щоб підготовлені СОП стали визнаним стандартом для дослідницьких центрів в Україні. Для цього ми ініціюємо їхнє відкрите обговорення із дослідниками і фахівцями галузі.

414758Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила пандемію коронавірусної інфекції COVID-2019 . Масштабні обмежувальні заходи, які запроваджуються в Україні і решті країн світу, можуть суттєво вплинути на процес проведення клінічних випробувань і торкатися інтересів досліджуваних суб’єктів. Регуляторні органи різних країн вже реагують на це відповідним чином. Зокрема, FDA опублікували свої настанови щодо COVID-2019, MHRA роз’яснює свою позицію щодо прогнозованого суттєвого збільшення кількості відхилень від протоколу. Державний експертний центр МОЗ України також опублікував свої «Рекомендації щодо проведення клінічних випробувань у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції».

  • 1
  • 2
Сторінка 1 із 2